پالتو مردانه

پارچه شمع
پرز یا پشمک پارچه ای است که برای شبیه سازی پوست و پشم گوسفند ساخته شده است. این یک پارچه بافته شده با یک لایه الیاف مبهم و ضخیم است که کاملاً شبیه پشم گوسفند است. خرید پالتو چرم زنانه ارزان امروزه در بازار به دلیل زیبایی و شیک بودن آن بسیار پر طرفدار است.

Pile طبیعت ارزان و آمادگی آب عایق مصنوعی را با دوام عایق پایین ترکیب می کند. عیب اصلی عایق شمع این است که ضخیم نیست، بنابراین گرم نیست. در طول سال ها، ما ژاکت های ضخیم شمع و ژاکت های عایق پشمی نازک تر را آزمایش کرده ایم.

همه اینها جزو کم عایق ترین ژاکت های زمستانی هستند. از طرفی، قیمت پالتو پوست گرگ مردانه رقبای مانند این کم تعمیر و نگهداری هستند و برای مدت طولانی دوام خواهند داشت.

پالتو مردانه

عایق هیبریدی
قطعات هیبریدی با تطبیق مزایای یک نوع عایق با نیازهای بدن شما، عملکرد را به حداکثر می رساند. تقریباً نیمی از ژاکت ها در حال حاضر دارای عایق هیبریدی در بررسی ما هستند. به عنوان مثال، ژاکت‌های عایق‌دار دارای آستین‌های عایق پفی مصنوعی هستند تا بازوهای شما را گرم نگه دارند. قیمت پالتو مردانه به توجه به جنس پارچه و میزان مقداری که پارچه استفاده می شود دارد.

Arc’teryx Camosun دارای هر دو عایق پایین و مصنوعی است که به بدن کاربر و نقاط داغ تعریق نگاشت شده است. به نظر نمی رسد ماهیت هیبریدی این ژاکت ها تغییر چندانی در عملکرد آنها ایجاد کند.

اگر موها را شکافتیم، احتمالاً می‌توانیم تفاوت‌های ظریفی پیدا کنیم. با این حال، ما هیچ مزایا یا معایب متمایز کننده ای برای طراحی های هیبریدی ندیدیم.

تناسب و راحتی
پالتو مردانه اصفهان باکیفیت عایق زیادی در زیر پوسته مقاوم در برابر آب و هوا دارند اما حرکت را محدود نمی کنند.

 • منابع:
  1. Men’s Winter Jacket Buying Guide
 • تبلیغات: 
  1. آزمون دانش آموزان یک مدرسه با آزمایش قارچ
  2. نکاتی که باید هنگام خرید مبل به آن دقت کنید
  3. برای دریافت شیر باید در یخچال خود را باز کنید
  4. تهیه پودینگ با استفاده ماشین ظرفشویی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *